Sobota 15:00, 9 zawodników w II edycji stanęło do rywalizacji. Kilkoro tym samym już spełniło wymogi regulaminu!

Sobotnie popołudnie zgromadziło 9 zawodników chcących rywalizować z pistoletu "Margolin" będącego na stanie naszego klubu. Zgodnie z regulaminem z trzech edycji trzeba uczestniczyć w wybranych przez siebie dwóch. Strzelanie odbywa się z obu dostępnych sztuk pistoletu po jednej 10 strzałowej serii.

Od godziny 14:00 odbywały się w sobotę indywidualne zawody strzeleckie. 15 osób zdecydowało się rywalizować o tarczę ozdobną wykonaną przez Pana Andrzeja Ślotałę. Sesje treningowe zapewniały zawodnikom bardzo wysokie wyniki. Niestety stres jednej serii spowodował obniżkę formy nawet pewniaków do zwycięstwa.

W sobotni poranek na strzelnicę stawili się przedstawiciele zaprzyjaźnionych miast. Dla większości to było pierwsze spotkanie z naszym obiektem ale nie koniecznie z samym strzelaniem. Specjalnie dostosowano regulamin aby wyrównać szanse. Niestety kolejny raz gospodarze nie byli zbyt gościnni.

Po kilku treningach z udziałem przedstawicieli strzelających drużyn na strzelnicy zjawiły się zgodnie z regulaminem 4 - ro osobowe zespoły. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów w tym dwa reprezentujące dwa środowiska.

Pierwsze strzeleckie popołudnie po wakacjach. W piątek 19 sierpnia zgodnie z planem niestety nie odbyły się zawody - przyczyny techniczne mocno pokrzyżowały plany. 

Do zakończenia rywalizacji z broni małokalibrowej pozostała już tylko jedna edycja. Aby spełnić wymogi regulaminu trzeba uczestniczyć w czterech strzelaniach i mieć opłacone składki.

20 członków Stowarzyszenia spotkało się na strzelnicy w niedzielne popołudnie. W ramach rywalizacji każdy zawodnik strzelał dwie serie z dowolnie wybranej broni znajdującej się na stanowiskach. Przybyłe na zawody członkinie zostały docenione ułatwieniem w postaci podpórki co oczywiście wskazują wyniki o wiele wyższe niż u Panów.

Spora grupa członków KŻR LOK zgłosiła się na strzelnicę w piątkowe popołudnie. Rywalizacja trwała prawie 2 godziny a wystrzelano prawie 500 sztuk amunicji.

Po aktywnym przygotowaniu strzelnicy przez członków 22 kwietnia należało rozpocząć sezon strzelecki. I edycja niestety nie zapewniła dużej frekwencji. Przypominamy, że aby wziąć udział w klasyfikacji końcowej, w tegorocznej lidze z kbks należy być członkiem klubu oraz oddać co najmniej jedną serię w czterech z pięciu edycji.